НОВИНИ

Стало відомо, яку рибу заборонено виловлювати в Україні

26.08.2021 15:34
5f8ef733ef06e

З 20 серпня 2021 року розпочалася заборона на промисловий та любительський вилов азово-чорноморських кефалей в період їх масового нересту. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики, пише agronews.ua.

Враховуючи рекомендації Одеського центру ПівденНІРО, заборона триватиме з 20 серпня по 10 вересня у Чорному морі, причорноморських лиманах і затоках у зонах контролю Чорноморського басейнового управління Держрибагентства та Управління Держрибагентства у Миколаївській області. Про це йдеться у відповідних наказах Чорноморського та Миколаївського рибоохоронних патрулів, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Основна мета заборони – створити оптимальні умови для відтворення азово-чорноморських кефалей.

Розрахунок за незаконний любительський вилов кефалі здійснюватиметься відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 р. №1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів». Компенсація за один екземпляр кефалі становить 595 грн.

Держрибагентство закликає рибалок бути відповідальними та дотримуватися встановлених обмежень.

Нагадаємо, що на Рівненщині затримано злочинців за масштабне розкрадання надр.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: