НОВИНИ

Стало відомо, якою буде ціна на газ до кінця опалювального сезону

14.09.2022 07:07
3_199

Уряд подовжив термін дії ПСО, згідно з яким ціна на природний газ залишиться фіксованою – 7,96 грн/м³ – до 30 квітня 2023 року. Про це повідомляє tsn.ua, пише agronews.ua.

Окрім цього, як наголосили у Кабміні, це рішення дозволить не підвищувати тарифи на тепло й воду для населення. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

“Ціна на блакитне паливо для виробників тепла на цей період залишиться незмінною, що дає можливість місцевій владі так само не підвищувати тарифи на тепло й воду для населення”, – сказано у повідомленні.

Як пояснив Шмигаль, подовження терміну дії ПСО дозволить забезпечити безперебійне постачання газу та надійність функціонування ринку газу в Україні.

“Україна разом із Європою готується до складного опалювального сезону та враховує всі можливі сценарії, які може підступно реалізувати росія. Тож рішення Уряду дозволить забезпечити надійне й безперебійне постачання природного газу та надійність функціонування ринку газу в Україні”, – зауважив український прем’єр.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: