НОВИНИ

Стало відомо, якого меду цьогоріч зібрано найбільше

26.08.2021 09:05
Busy bees producing honey

Через дощі й холодні ночі в травні-червні вітчизняні пасічники зібрали менше акацієвого та липового меду, а от найбільший збір приніс соняшниковий мед. Про це повідомляє Gazeta.ua, пише agronews.ua.

Цього року загалом в Україні збори меду зменшились на 20-30%. Найбільше по Україні зібрали соняшникового меду — по 15 кг з бджолиної сім’ї. У Луганській і Донецькій обл. найбільший збір пасічники отримали з акацієвого меду — по 10 кг з бджолосім’ї, а у Харківській —  меду з липи, в середньому по 12 кг з бджолосім’ї.

«Біла акація, хоч і цвіла гарно, та не в кожній області виділяла нектар, тому в середньому зібрали по 6-7 кг з бджолиної сім’ї. Далі з надією переїхали в ліс на липу, але на жаль, і липа нічого майже не дала. Тому травневий мед, був з ароматом білої акації, липи та різнотрав’я. Непогано в цьому році коріандрового меду отримали і різнотрав’я з соняшником», — розповіла голова громадської спілки «Полтавський пасічник» Наталія Сенчук.

Нагадаємо, що стало відомо, чому льодовики коштують мільярди доларів.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: