ВАЖЛИВО

Стало відомо, які види сільського господарства вже зникли в Криму

14.03.2021 16:04
1588936693_s1200-1

Екокатастрофа в Криму: які види сільського господарства вже зникли. У анексованому Криму зійшло нанівець вирощування винограду і рису. Про це повідомляє gazeta, пише agronews.ua.

Надалі проблеми чекають і інші галузі сільського господарства на півострові, розповів журналіст і публіцист Павло Казарін.

«Сільське господарство в степовому Криму — в тому регіоні, який знаходиться на північ від Севастополя і тягнеться аж до Красноперекопська, — зійшло нанівець ще десь в 2016-2017 роках, коли дефіцит прісної води давав про себе знати. Тому виробництво рису, яке особливо водомістке, давно зійшло нанівець. Разом із ним і виробництво тих сільськогосподарських культур, які вимагають куди меншої кількості прісної води», — зауважив Казарін.

Він прокоментував будівництво російськими окупантами в Криму опріснювачів, куди планують скидати так званий солоний розчин.

«Це дуже серйозне питання. Адже після опріснення морської води залишиться дуже багато відходів. Якщо подібні відходи опріснення скидати недалеко від берега, то подібні речі загрожують і екологічними наслідками», — резюмував журналіст.

Нагадаємо, в Криму зникають ріки і незаповнені водосховища.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: