НОВИНИ

Стало відомо, які продукти дозволено не маркувати

06.03.2022 14:01
64c325ebdd09f81625f204d57f273388

Операторам ринку дозволили ввозити товари з інформацією про харчові продукти мовою, відмінною від державної. Офіційний лист опублікований Держпродспоживслужбою, пише agronews.ua.

«Наразі при ввезенні на територію України харчових продуктів у деяких випадках відсутня можливість проведення операторами ринку маркування харчових продуктів державною мовою у зв’язку з проведенням бойових дій у місцевостях, де розташовані потужності (склади тощо) із зберігання засобів для маркування (етикетки (стікери), кольєретки), а також з проведення перемаркування товарів», — йдеться в Листі.

Операторам ринку, які не в змозі виконати вимоги ст.1 Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів», можна здійснювати ввезення товарів з інформацією про харчові продукти мовою, відмінною від державної.

Водночас наголошується, що партії харчових продуктів до реалізації мають супроводжуватися інформацією про харчовий продукт українською.

Читайте також: Стало відомо, що найбільше дорожчає в Україні у воєнний час.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: