НОВИНИ

Стало відомо, які магнітні бурі очікувати найближчим часом

07.11.2021 17:13
33_main

Невеликі геомагнітні сплески можливі 6, 7 та 8 листопада. Магнітні бурі впливають як на судини, так і на психіку людини. І чим довше такий вплив, тим більш виснаженою і роздратованою стає людина. Від магнітної активності страждають як метеозалежні, так і здорові люди. Про це пвідомляє agrotrend.com.ua, пише agronews.ua.

У листопаді 2021 року очікується три магнітні бурі. 11 листопада очікується магнітна буря середньої інтенсивності. Проте, у цей день людям із хронічними хворобами та людям похилого віку треба бути обережними. З 14 та 18 листопада пройде найсильніша магнітна буря місяця. Її пік очікується 14 та 15 листопада. Людям із хронічними та серцево-судинними захворюваннями, а також метеозалежним людям потрібно бути вкрай обережними. У цей час підвищується ризик виникнення інфарктів та інсультів. Ще одна магнітна буря пройде з 25 до 29 листопада. Її пік очікується 29 листопада.

Як уникнути або зменшити вплив сонця під час магнітних бур:

-Проводьте менше часу на сонці.

-Зробіть ранкове тренування – кілька простих вправ поліпшать кровообіг, позбавлять від стресу і погодної залежності.

-Виконуйте дихальні вправи, наприклад, під час ходьби.

-Приймайте контрастний душ, змінюючи холодну і гарячу воду кожні 10-15 секунд.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: