ВАЖЛИВО

Стало відомо, які добрива найбільше популярні восени у 2023 році

31.10.2023 09:07
r69x7jy7yneyloa7j714zjkt7ou3mm1d

КАС – залишається найбільш перспективним видом азотних добрив, продажі якого зростають найшвидшими темпами. Про це в інтерв’ю AGRONEWS розпоповів Євген Хуриленко, керівник роздрібного напряму OSTCHEM RETAiL.

«Ми зараз бачимо, що ринок КАС і надалі буде зростати в Україні найбільшими темпами. Глобально я переконаний, що за КАС майбутнє. Сьогодні це дуже недооцінений вид добрив, який набагато ефективніший і зручніший, ніж тверді азотні добрива. Саме за допомогою КАС аграрії зазвичай «гасять пожежі» після невдалого застосування селітри. Наприклад, коли необхідно врятувати погані сходи. Тобто КАС — це унікальний вид добрив», – зазначив Хуриленко.

Раніше OSTCHEM повідомляв, що в 1 півріччі 2023 року серед усіх добрив, КАС продемонстрував найкращу динаміку зростання – 137,85%.

Хуриленко також детально розповів про стратегію OSTCHEM по збільшенню споживання КАС: компанія збільшила радіус безкоштовної доставки КАС до домогосподарства до 300 кілометрів від заводів виробництва/пунктів зберігання.

«Безкоштовна доставка покриває майже всю Миколаївську область ми дуже добре спрацювали в декількох областях», — наголосив Хуриленко.

Серед переваг КАС — можливість використовувати зручні «гнучкі» ємності для зберігання цього виду добрив.

Водночас за його словами, у аграріїв залишаються певні технічні обмеження щодо внесення КАС. Зокрема, не у всіх фермерів сьогодні є спеціальні обприскувачі в достатній кількості. Окрім того, не у всіх агрогосподарств є достатньо кваліфікованих агрономи, які б допомогли використовувати  КАС більш ефективно.

В 2022 році два підприємства OSTCHEM виготовили 248,9 тис. тонн КАС. За перше півріччя 2023 року – 277,7 тис. тонн.Перегляди: 228
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: