НОВИНИ

Стало відомо, як змінилися ціни на свинину живою вагою

30.01.2022 16:35
market-pork

Темпи послаблення закупівельних цін на свиней забійних кондицій в кінці січня уповільнилися. Так, якщо тижнем раніше середньоринкова позначка «просіла» майже на 6%, то цього тижня послабилася лише на 2%, відзначають аналітики Асоціації «Свинарі України», пише agronews.ua.

Котирування на ринку живця в останній тиждень січня продовжили низхідний рух, проте з меншим відхиленням ніж попереднього тижня. Так, протягом 4-го тижня у Центрі та на Сході ціни на свинину живою масою коливалися в межах 44,5-46 грн/кг.

\Значній частці виробників свинини в цих регіонах вдалося зберегти ціни на рівні попереднього тижня, для решти перегляд обмежився зниженням на 0,25-1 грн/кг. Помітніша зміна спостерігалася на Заході країни, де ціни коливалися в межах 42-43 грн/кг, що на 2 грн/кг нижче ніж тижнем раніше.

Виробники свинини відзначають, що більшість з них реалізують планові об’єми, тож орієнтиром для них залишаються ціни поточного тижня. Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: