АНАЛІТИКА

Стало відомо, як змінилися ціни на кукурудзу і пшеницю

13.07.2021 11:01
403ea24-5a200c3-wheatcorn

Ціни на пшеницю продовжують просідання з активізацією збору урожаю, проте темпи збирання в Європі та Чорноморському регіоні суттєво відстають від минулорічних. Грудневий ф’ючерс на американську кукурудзу знизився ще на 0.06 $/бу, а на чорноморську на 3.25 $/т. Про це повідомляє Телеграм-канал Barva Invest, пише agronews.ua.

Ціни на пшеницю продовжують просідання з активізацією збору урожаю, проте темпи збирання в Європі та Чорноморському регіоні суттєво відстають від минулорічних. Вересневий контракт на пшеницю на Чикаго знизився на 0.03 $/бу, на Євронекст знизився на 2.5 €/т, а на чорноморську на 2.5 $/т. Оцінки виробництва пшениці у Франції становлять 36.3 млн т, що на 7.2 млн т більше минулорічних показників. Росія знизила ставку плаваючого експортного мита на пшеницю до 39.3 $/т. Український ринок малоактивний через затримку жнив та невизначені перспективи якості зерна.

Грудневий ф’ючерс на американську кукурудзу знизився ще на 0.06 $/бу, а на чорноморську на 3.25 $/т. Покращення погодних умов для американської кукурудзи з початком активного цвітіння посівів та позиція фондових гравців спровокували зниження котирувань на 12% за минулий тиждень. Ринок також очікує оновлення звіту WASDE. Український ринок не демонстрував значної торгової активності.

Нагадаємо, що в Україні зупинили падіння закупівельні ціни на ячмінь.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: