ВАЖЛИВО

Стало відомо, як зміняться ціни на хліб

26.08.2021 11:34
145135

Українські аграрії рапортують про рекордні врожаї зернових в 2021 році, проте навряд чи це призведе до зниження цін на борошно і хліб для споживачів в Україні. Про це повідомляє biz.today, пише agronews.ua.

Голова Союзу українського селянства Іван Томич заявив, що хліб в Україні не буде дешевшати навіть після того, як аграрії зберуть рекордні врожаї пшениці. З позитивного експерт зауважив тільки те, що різкого зростання цін на хліб, як в 2020 році, коли вартість головного продукту всіх споживачів зросла на 50 відсотків, не очікується.

“По урожаю у нас ситуація з хлібом плюс 10% до минулого року. Рекордів не буде. Ситуація з соняшником краще, ніж в минулому році, ситуація з цукром краще. Навіть при дуже позитивних, як кажуть, рекорди по пшениці, дешевого хліба не буде , і ціна знижуватися не буде, хоча вона і не виросте як в минулому році на 50%”, – підкреслив Іван Томич.

Варто зазначити, що думка глави Союзу українського селянства не зовсім відповідає заявам аграріїв, які стверджують, що в поточному році вдасться зібрати рекордні врожаї пшениці. До цього такі обсяги зернових Україна не збирала кілька останніх десятиліть.

Іван Томич також припустив, що дешевої гречки українцям чекати не варто, нинішні ціни на крупу збережуться до Нового року, а потім можуть поповзти вгору.

Нагадаємо, що озвучено закупівельні ціни на зерно.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: