НОВИНИ

Стало відомо, як здійснюватиметься контроль сирого молока

20.08.2021 08:29
Десять-интересных-фактов-о-молоке-молочных-продуктах

На сьогодні користувачами «Молочного модуля» стали вже понад 269 операторів ринку молока з 16 областей України (господарства з виробництва молока та пункти його закупівлі). Крім того, в «Молочному модулі» вже зареєстровані 17 лабораторій Держпродспоживслужби в 13 областях. Про це повідомиляє Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька, пише agronews.ua.

Нагадаємо, «Молочний модуль» – це ІТ-платформа для програми контролю сирого молока. Через генерацію та подальший аналіз й обробку результатів лабораторних досліджень вона допомагає ефективній співпраці операторів ринку з лабораторіями та компетентним органом.

«Сьогоднішня презентація важлива для тих, хто ще має сумніви чи невпевненість – програма контролю сирого молока буде впроваджена на національному рівні. Це важливо, адже від якості молока та молочних продуктів в значній мірі залежить здоров’я наших дітей та наше майбутнє», – підкреслила Владислава Магалецька.

Дорожня карта була розроблена за участі багатосторонньої робочої групи, фахівців центрального апарату й територіальних органів Держпродспоживслужби та за підтримки експертів швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України».

Дорожня карта – це самостійний комплексний керівний інструмент, який фокусується виключно на молочному секторі і охоплює перехід до системи контролю сирого молока від регіонального пілотного проекту (10 областей) на національний рівень. Представлена візія до дорожньої карти передбачає, що до кінця 2024 року через впровадження програми контролю сирого молока буде досягнуто ключової цілі в молочному секторі – українське молоко відповідає стандартам ЄС щодо безпечності та якості сирого молока.

Участь у презентації дорожньої карти взяли заступник директора Швейцарського бюро співробітництва, Посольства Швейцарії в Україні Віктор Шуткевич, координатор компонента «Молочний сектор» програми Ірина Висоцька, представники Мінекономіки та бізнес-об’єднань.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» підвищила тарифи на вантажоперевезення.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: