НОВИНИ

Як вплинуло «визнання» ОРДЛО на український бізнес

23.02.2022 11:29
73_big

Європейська бізнес-асоціація провела експрес-опитування 53 керівників компаній-членів асоціації, при цьому 90% опитаних повідомили, що продовжують працювати у звичайному режимі. Про це йдеться в повідомленні ЄБА, пише agronews.ua.

«За результатами експрес опитування, проведеного Асоціацією ввечері 21 лютого (напередодні рішення Росії), майже 90% керівників компаній повідомили, що продовжують роботу у звичайному режимі. З них близько 70% компаній вже мають плани “Б” щодо дій у надзвичайних ситуаціях. При цьому 15% повідомляють про готовність до релокації, однак наразі залишаються в Україні та продовжують слідкувати за перебігом подій», – сказано в повідомленні.

Зазначається, що третина лідерів запровадила можливість віддаленої роботи для працівників, враховуючи нові загрози.

Більше половини членських компаній ще з початком пандемії запровадили таку опцію для своїх співробітників, тож це не є принципово новим рішенням. Тільки 3% керівників бізнесів повідомили про виїзд за кордон, інші 11% – про від’їзд їхніх родин, втім деякі зробили це на вимогу головних офісів компаній», – зазначили у ЄБА.

Читайте також: Українська компанія створила новий бренд насіння з високим генетичним потенціалом.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: