НОВИНИ

Бронювання військовозобов’язаних аграріїв відбуватиметься виключно через електронний кабінет

14.10.2022 16:07
04_21_02_22

Електронний сервіс (електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних) починає працювати в штатному режимі, – повідомив державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Віктор Канцурак. Про це повідомляє Урядовий портал, пише  agronews.ua.

Система створена для оптимізації та пришвидшення бронювання працівників агросектору.

Починаючи з 14 жовтня! Бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу можливе ВИКЛЮЧНО через кабінет запитів на бронювання.

Процедура подачі документів для бронювання військовозобов’язаних тепер повністю автоматизована і проходитиме набагато швидше та простіше.

Будьте уважні! Надалі листи, надіслані на електронну адресу  [email protected]  розглядатися не будуть!!!

Нагадуємо, бронюванню підлягають військовозобов’язані, які працюють в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування та на підприємствах, в установах і організаціях, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення), у разі, якщо це необхідно для забезпечення функціонування зазначених органів та виконання мобілізаційних завдань (замовлень).

Читайте також: Озвучено головну стратегію відновлення агросектору УкраїниЧитай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: