НОВИНИ

Стало відомо, як супермаркети дурять покупців

14.02.2022 12:01
2-7-1

Українець показав, як виробники обманюють клієнтів. Відповідне відео з’явилося на телеграм-порталі Чорний список. Про це повідомляє grosi.znaj.ua, пише agronews.ua.

Багато українських виробників дуже вправно змушують наших співвітчизників платити більше, пропонуючи знижки і дешевші варіанти придбання товару. Слід розуміти, що до будь-якої інформації, яка використовується в якості реклами, слід ставитися до критики.

“Неуважний покупець платить більше! Огляд знятий в супермаркеті #Фора. Написи на пачці – “разом дешевше” – нахабний обман”, – повідомляє чорний список.

До посту було додано відео, на якому українець звернув увагу на те, що за збільшену коробку печива “Мрія” доведеться заплатити більше, ніж якщо купувати маленькі коробки.

“160 грам – 12 гривень. “Разом дешевше” – 320 грам. Має коштувати менше ніж 24 гривні, а коштує – 26″, – повідомив він.

Також він продемонстрував печиво Roshen, в якому маленька коробка коштує близько десяти гривень, а подвійна – менше десяти гривень.

“На неуважності вашої заробляють. Будьте обережні”, – повідомив він.

Читайте також: В Україні проведуть вебінар для керівників громад щодо Закону № 5600.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: