НОВИНИ

Стало відомо, як сімейні молочні ферми можуть отримати інвестиційні позики

26.09.2022 13:11
image-12-9378-696x464-1

Проєкт «Сімейні молочні ферми» у вересні 2022 р. представив ринку новий фінансовий інструмент «Інвестиційна позика», який дозволяє не лише отримати дохід, а й підтримати сімейні молочні господарства України. Повідомляє пресслужба проєкту, пише agronews.ua.

Тепер приєднатися до партнерів найбільшого в Україні імпакт-проєкту у сфері молочного тваринництва можна на наступних умовах:

  • інвестиційна позика — від 15 000 грн;
  • дохід складається з двох частин: гарантована — 10% річних плюс бонус за ризик — залежить від результатів діяльності проєкту «Сімейні молочні ферми».

«Отримані кошти будуть використані на підвищення ефективності діяльності та підтримки ферм-учасників «Сімейних молочних ферм». Зокрема, планується зосередити максимальні зусилля на організації молочного перероблення, що дасть можливість фермерам підвищити рентабельність своєї діяльності», — зазначили у проєкті.

Читайте також: Відбудеться безкоштовний вебінар щодо приватизацію державного та комунального майнаЧитай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: