НОВИНИ

Стало відомо, як оформити землю за спрощеною процедурою

24.04.2022 14:00
Building roulette and pencil on white sheets of paper, outdoors

Компанія Feodal пропонує фермерам допомогу із поданням заяв на оформлення оренди земельних ділянок за спрощеною процедурою. Про це повідомляє пресслужба компанії, пише agronews.ua.

Він націлений на максимальне збільшення посівних площ у 2022 р., оскільки багато посівних площ в Україні випало з обробітку внаслідок бойових дій.

«Наразі мета держави — збільшити посівні площі для збереження обсягів валової продукції. Стоїть задача швидко знайти земельні ділянки, швидко їх оформити і швидко засіяти. Цим законом передбачена максимальна вигода аграріям», — аргументує директор ТОВ «Феодал проєкт» Антоніна Володимирівна Єланська.

Вона додала, що наразі в оренду передаються як колишні землі запасу, так і невитребувані паї. Тобто, всі земельні ділянки, які можливо цього року засіяти, обробити й зібрати з них урожай. До того ж фіксована орендна плата у розмірі 8% від грошової оцінки ріллі по області на таких земельних ділянках дозволяє максимально зменшити витрати аграріїв на вирощування продукції.

Щоб отримати ці ділянки, громади мають виявити їх в сільських радах, які можливо передати та співпрацювати аграріями. Самі ж аграрії, за наявності аудиту своїх полів, можуть провести аналітику найближчих до них земель, які не обробляються або обробляються без документів та подати заяву на сесію територіальної громади з пропозицією отримати ці ділянки в користування. 

«На мою думку, подати заяви та отримати ці земельні ділянки треба максимально швидко, оскільки законодавство не передбачає жодних важелів впливу і ділянки можуть бути передані будь-якому з користувачів. Навіть ті ділянки, які на сьогодні фактично обробляються одним користувачем, можуть бути оформлені іншим. Тому в інтересах фермерів максимально швидко провести аудити земельних ділянок та подати їх на сесію, щоб отримати дозвіл на розробку документації», — пояснює Антоніна Володимирівна.

Вона додає, що виготовлення документів (розробка та подання на затвердження) зазвичай займає понад тиждень через велику кількість технічних особливостей в оформленні цієї документації, але зараз вона є максимально спрощеною та може бути виконана в оптимальні терміни 2-3 дні. І в цьому може швидко допомогти сервіс Feodal.

Окремий підрозділ компанії Feodal займається розробкою технічної документації для передачі таких земель у користування. 

Деталі щодо співпраці можна дізнатися за тел.: +38(067) 102-01-06 Євгенія. 

Читайте також: Вчені вивели новий сорт кавуна без кісточок.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: