НОВИНИ

Стало відомо, як лимон шкодить при лікуванні ГРВІ

27.09.2021 19:06
5142399ee29ccce4f7ab87b3f1959643

Надто активне застосування лимона та інших цитрусів як “ліки” при ГРВІ може всупереч очікуванню спровокувати запалення і тонзиліт. Про це повідомляє ukrhealth.net, пише agronews.ua.

В інтерв’ю лікаря отоларинголога Володимира Зайцева прозвучала порада не вживати лимони, а також інші цитрусові плоди безконтрольно. 

Добре відомо, що вони є джерелом вітаміну С, який вважається одним з кращих компонентів для підтримки роботи імунної системи. Але той же лимон, що вживається без урахування дозування, може замість допомоги нашкодити при лікуванні ГРВІ.

Зайцев пояснив, що самодіяльна терапія із застосуванням лимона може призвести до подразнення піднебінних мигдалин і подальшим проблемам з горлом, а також до загального погіршення самопочуття.

“Лимон запалює задні стінки глотки, провокуючи гранульозний фарингіт, хронічний тонзиліт. Це вводить організм в стан млявості, втоми, інтоксикації, коли людина погано себе почуває“, – сказав лікар.

Крім того, Зайцев нагадав, що цитруси здатні шкодити людям з чутливим шлунком – вони підвищують кислотність, а разом з цим і ризик асоційованих станів, наприклад, печії, виразки.

Нагадаємо, що



Перегляди: 9
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: