НОВИНИ

Стало відомо, як фермеру отримати компенсацію за пошкодження землі

13.07.2022 13:07
14

У зв’язку з повномасштабною війною на території України, чимало власників сільськогосподарських земель могли зіштовхнутися з проблемою пошкодження своїх ділянок. Керівний партнер юридичної фірми Kosovan Legal Group Андрій Косован розповів, що робити у таких випадках. Про це повідомляє propozitsiya.com, пише agronews.ua.

Перш за все, треба зібрати максимальну кількість доказів.

«Якщо можете — викличте ДСНС, поліцію, працівників Держгеокадастру, щоб зафіксувати ці пошкодження. Це все залежить від того, у якому регіонів і від чого сталися ці пошкодження — прильот чи, наприклад, розлиття палива. Але ви маєте залучити максимально велику кількість держорганів. Також треба зафіксувати пошкодження на фото або відео», — зазначив юрист.

За його словами, потрібно також розуміти, що у разі загрози вашому життю чи здоров’ю, фіксацію можна провести й пізніше.

Другий пункт — провести оцінку. Найпростіше тут — взяти нормативно-грошову оцінку, яка є достатньо високою

«Можливо, вона буде відрізнятися від комерційної, але все ж цього буде достатньо. Можна також замовити оцінку у приватного експерта, який має право оцінювати ділянки», — зазначив фахівець.

Читайте також: Озимий ріпак: що обрати сорт чи гібрид.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: