НОВИНИ

Стало відомо, як дешево та ефективно підживлювати огірки

15.07.2022 18:15
5d5146d4ce15db72f271b6500f0f1a61

Огірок не належать до особливо вибагливих овочів, але він також може потребувати і лікування, і підживлення. Телеграм-канал «Садівник» розповідає, як можна допомогти огіркам, застосовуючи народні засоби, пише agronews.ua.

Гірчиця позбавлять від попелиці. Рецепт: 200 г сухої гірчиці залити 10 л холодної води. Гірчицю тримати 2 доби. Процідити й обприскувати рослини.

Кропива нагодує. Рецепт: кропиву або інші бур’яни (суворо без визрілого насіння) подрібнити, залити теплою водою 1:1, на кожні 10 л суміші додати 2 столові ложки подвійного суперфосфату. Через 2-3 дні розвести водою (1:2-3), додати на кожне відро суміші по 0,5 склянки золи. Використовувати для підживлення як гарну альтернативу готовим добривам.

Сода продовжить плодоношення огірків і запобіжить передчасному пожовтінню їхнього гудиння. Для цього 1 ст. ложки харчової соди потрібно розвести у відрі води.

Але для цього проводять не обприскування, а кореневий полив: під кожен кущ вливають по 0,5 л такого зілля. Підживлення проводять після першої хвилі плодоношення огіркової грядки, чергуючи їх через день протягом тижня. При цьому содовий коктейль потрібно вносити під рослини за попередньо зволоженим ґрунтом.

Читайте також: Озимий ріпак: що обрати сорт чи гібрид.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: