НОВИНИ

Стало відомо, як аграрії долають дефіцит кадрів

13.03.2023 17:07
war-agro-6868

Українські сільгоспвиробники зараз відчувають дефіцит кадрів, адже багатьох співробітників мобілізували. Найбільше не вистачає механізаторів. Про це повідомляє AgroTimes із посиланням на інформацію аграріїв, пише agronews.ua.

«Наразі у весняну посівну входимо з дефіцитом працівників, оскільки багатьох мобілізували. Ми працевлаштовуємо внутрішньо переміщених осіб, навчаємо їх, але це тривалий процес, особливо щодо професійних механізаторів. Це ті фахівці, яких і без війни бракувало, адже імпортна сучасна техніка потребує серйозних навичок і знань. Бронювання ж не завжди працює. Тож маємо брак спеціалістів, і увесь обсяг роботи лягає на плечі тих, хто залишився», — розповів керуючий партнер компанії «Агро-Класік» Володимир Присяжненко (Рівненська обл.).

Бракує співробітників і у ФГ «Соната» на Чернігівщині, адже, за словами голови господарства Івана Якуба, бронювати 50% співробітників можуть лише ті, в яких у обробітку понад 1 тис. га.

«Малі ж господарства мають вирішувати питання як прийдеться. Ми, наприклад, домовляємося з пенсіонерами, які раніше в нас працювали, щоб знову вийшли на роботу», — зазначив Іван Якуб.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: