НОВИНИ

Стало відомо, у яких реєстрах перевіряють здобувачів грантів

24.10.2022 16:02
e23800efad8e0cdd80591c328567f4b9

Понад 13 тисяч заяв подали українці на отримання грантів за урядовою програмою єРобота, яка стартувала в липні цього року. Про це повідомляє agrotrend.com.ua, пише agronews.ua.

Близько 2 тисяч з них, в тому числі на розвиток переробних підприємств, закладку саду та виноградарство, визнано успішними і заявники отримають від держави кошти на започаткування чи розвиток бізнесу.

На сьогодні майже 200 млн грн перераховано на рахунки одержувачів грантів і вони вже можуть реалізовувати свої бізнес-ідеї.

Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває.  Подача заявки здійснюється через Портал Дія. Розмір гранту, який можна отримати, – від 50 тис. грн до кількох мільйонів. 

Перевірити, чи відповідаєте ви базовим технічним вимогам для подачі заявки на гранти, і чи немає за вами або вашим підприємством в реєстрах боргів, незакритих стягнень, помилок даних тощо, можна самостійно в наступних реєстрах. Інформацією саме з цих реєстрів керуються спеціалісти при прийнятті рішень щодо правомірності вашої заявки.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: