ВАЖЛИВО

Стало відомо, скільки українських компаній привласнила росія

09.11.2023 18:36
okupant33

Російські окупанти не лише крадуть цінні речі та техніку, а й цілі компанії. Власників не лише згущують перереєстровувати бізнес, а й відмовлятися від нього. Про це повідомили в Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, пише agronews.ua.

“1150 компаній на тимчасово окупованих територіях України були зареєстровані у російській юрисдикції. 80% цих компаній фігурують у реєстрі юросіб України, тобто існували до початку окупації, а потім були переведені до російської юрисдикції”, — сказано в повідомленні.

“Віджимають” агрохолдинги, хлібокомбінати, гірничодобувні компанії, заводи, підприємства харчової промисловості, ринки, мережі аптек, торгові центри та багато інших.

Там відмітили, що з-понад тисячі компаній власники вказані лише у 260. Це пояснюється тим, що нові “власники” хочуть уникнути санкцій.

Підприємства на ТОТ, де змінили власників, переорієнтують на роботу на російський ринок, а деякі заводи безпосередньо використовують для потреб збройних сил РФ. Зокрема, “Бердянські жниварки”, які випускали до війни сільгосптехніку, тепер примусили робити для окупантів протитанкові їжаки.Перегляди: 633
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: