НОВИНИ

Стало відомо, скільки платять працівнику за збір черешні

01.09.2023 15:04
chereshnya-zbyrannya

У саду фермерського господарства «МЮД» (Дніпропетровська область) на зборі черешні найманий працівник заробляв у середньому 1 тис. грн в день. Про це в інтерв’ю журналу «Садівництво по-українськи» розповідає засновник господарства Леонід Гудожник, пише agronews.ua.

«Де ще в селах ви заробите такі гроші? – каже він. – У навколишніх селах роботи немає, і люди охоче приїжджають до нас. Приїжджали всі, хто хотів – і жінки, і підлітки. На обрізці аналогічна ситуація. До того ж, вся зарплата у нас офіційна і платимо ми її без затримок».

Також Гудожник розповів, що з 300 працюючих людей у господарстві 34 чоловіка мають бронь від призову на військову службу.

«Ми подали на бронювання самих класних фахових спеціалістів. Дякуючи особисто Президентові і звичайно Кабміну, наші механізатори отримали бронь, і ми можемо продовжувати працювати з ними. Якби цих спеціалістів не було, господарство не змогло б далі існувати», – розповідає керівник ФГ «МЮД».Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: