НОВИНИ

Стало відомо, скільки можна заробити на вирощуванні солодкої кукурудзі

05.10.2021 17:59
874646-17550

Вирощування солодкої кукурудзи вигідне навіть якщо йдеться про незначні площі. Тому культура виглядає привабливою для малих та середніх сільгоспвиробників, повідомляє SEEDS. Рентабельність вирощування солодкої кукурудзи цього року складала від 60% до 100%, говорить фермерка Любов Рискулова із Херсонщини, пише agronews.ua.

Любов засіяла культурою ділянку площею 1,5 гектара. Собівартість вирощування одного качана склала близько 1,5 грн, а реалізувати кукурудзу можна було за 2,5 – 3 грн за качан.

Продає кукурудзу фермерка на найбільшому оптовому ринку Херсонщини “Нежданна”, пише AgroTimes. Качани збирають увечері в переддень продажу. Листяні обгортки на кукурудзі не чистять. Качани пакують в сітки по 25 – 30 штук, залежно від розміру кукурудзин.

З оптового ринку закупівельники розповсюджують продукт у різні регіони країни.

Найбільш вигідно вирощувати солодку кукурудзу досить ранніх або пізніх сортів, говорить менеджер з роботи із клієнтами компанії “Сингента” Олександр Ланда. Адже така продукція надходить на ринок не в пікові періоди сезону, тому вартує більше.

“Досить багато фермерів уже зрозуміли, що існує два “грошових” сезони – ранній та пізній. Це дуже актуально, погодні умови дозволяють. Хоча ризиків більше. Починаючи з сівби, бо літня сівба – це мінімум вологи, високі температури серпня, коли відбувається цвітіння. У цьому випадку обов’язково потрібен полив. Як один із варіантів – вирощування сортів, які є дуже стійкими та пластичними, і дадуть не рекордний, але стабільний врожай”, – зазначає Олександр Ланда.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: