НОВИНИ

Стало відомо, що саме посприяло хорошому врожаю меду на Херсонщині

01.09.2021 07:34
eda-myod--varene--povidlo--dzhem-soty-vo-1359167

На Херсонщині опади на початку літа для власників бджолосімей і для самих комах пішли тільки на користь, оскільки посприяли хорошому урожаю меду. Про це повідомляє Новий день, пише agronews.ua.

«Сезон виявився для нас чудовим. Рясно цвіла біла акація, після дощів було багате різнотрав’я і високий травостій. Тільки акацієвого меду зібрав 25 кг з бджолосім’ї — торік було значно менше. Одне слово: є дощі — є мед», — розповів пасічник Юрій Лавриненко.

Щодо цін, то у роздріб вони зростають: соняшниковий — 350 грн за 3 л, квітковий — 450-500 грн. А от за 3 л акацієвого меду, який не кристалізується, просять від 500 аж до 900 грн. 

«Надлишок доводиться продавати перекупам, котрі збувають солодкий продукт за кордон. Проте вони пропонують всього 49 грн/кг, незалежно від того, акацієвий він чи соняшниковий. І це при тому, що минулого року його взагалі брали по 46 грн/кг», — розповів бджоляр.

Нагадаємо, що науковці вивели абсолютно нові сорти перцю і томатів.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: