НОВИНИ

Стало відомо, що гальмує розвиток органіки в Україні

03.09.2021 17:07
2953167

Компенсація вартості сертифікації є несуттєвою підтримкою для виробників органічної продукції, яким все складніше конкурувати з виробниками традиційної продукції. Про це повідомляє комерційний директор ПрАТ «ЕтноПродукт» Андрій Ніколяк під час регіонального форуму «Органічна Україна 2021. Чернігів», пише agronews.ua.

«Вартість оренди землі зростає, і органічним виробникам все складніше конкурувати з аграріями, які сіють кукурудзу, соняшник, тобто високомаржинальні культури. До того ж органічна продукція за рівнем цін не дуже відрізняється від традиційної», — розповів комерційний директор ПрАТ «ЕтноПродукт» Андрій Ніколяк під час регіонального форуму «Органічна Україна 2021. Чернігів».

За його словами, компанія «ЕтноПродукт» займається переробкою продуктів тваринництва, тому має добре налагоджений збут, але виробникам, які займаються виробництвом продукції без доданої вартості, економічно доволі складно.

Нагадаємо, що Стало відомо, коли Україну накриють заморозки.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: