НОВИНИ

Стало відомо, що буде з цінами на добрива найближчим часом

02.04.2022 09:00
image-by-item-and-alias

Український агросектор забезпечений азотними добривами для проведення весняної посівної кампанії. Про це повідомив Олег Арестархов, керівник з корпоративних комунікацій Group DF, пише agronews.ua.

«Питання з азотними добривами для України повністю вирішене. За нашими оцінками станом на 30 березня поточний профіцит добрив сягає близько 200 тис. т. Є великі складські запаси і Ostchem продовжує без проблем обробляти усі платоспроможні заявки фермерів на купівлю добрив. Ми повністю закриваємо чинний попит на азотні добрива всередині країні. Єдиний проблемний момент — в окремих регіонах через військові дії є логістичні проблеми», — наголосив Олег Арестархов.

За його словами, логістичні ланцюжки поступово відновлюються.

«Ми робимо все можливе для повного відновлення логістики. Нам дуже допомагає «Укрзалізниця», на повну працює наша логістична компанія (прим. «Ніка Транс Логістика» входить до Group DF), яка доставляє добрива, працюють наші склади «УкрАгроНПК». Внутрішні українські споживачі були і є пріоритетними. 95% всіх вироблених Ostchem добрив, відвантажується на внутрішній ринок», — додав експерт.

За оцінками представника Group DF, ціна на азотні добрива найближчим часом падати не буде.

«Думаю не буде падіння найближчий час, це малоймовірно. Скоріше — навпаки. Хоч зимовий період закінчився, ціна на газ, який є основною сировиною для виробництва азотних добрив, зі зрозумілих причин залишається надто високою на європейських хабах. Багато заводів в світі зупинено, а ті виробники добрив, які працюють, не будуть торгувати добривами в збиток, за ціною нижче собівартості», — додав Олег Арестархов.

Читайте також: В Україні по-новому рахуватимуть платіжки за воду.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: