НОВИНИ

Стало відомо, що найбільше цікавило світовий агробізнес у 2019 році

09.01.2020 16:02
biopesticides-

Стало відомо що найбільше цікавило світовий агробізнес у 2019 році. За матеріалами щорічного опитування опитування AgroPages.

Ведення бізнесу з Китаєм.  2019 році уряди всього світу посилили свою регуляторну політику щодо хімічних пестицидів, спричинивши зміни до майбутньої структури застосування пестицидів. У той же час ландшафт агрохімічної промисловості Китаю переробляється. Концентрація пропозиції товарів постійно зростає, при цьому попит та пропозиція досягають нового балансу. Як у таких ситуаціях пройшов ваш бізнес з китайськими постачальниками у 2019 році? Як ви бачите свою подальшу співпрацю з Китаєм?

Трансформація каналів розподілу. Ми стали свідками останніх інтенсивних глобальних змін каналів розповсюдження, що стає загальною тенденцією. 

Можливості та проблеми на ринку біопестицидів. Хоча біопестициди складають менше 10% світового ринку захисту рослин, ринок біопестицидів зростає на 14% до 17% щорічно, що набагато вище, ніж традиційний хімічний сектор. Зростання попиту споживачів на продукти, що не містять залишків, та потреба в охороні навколишнього середовища також посилили ринок біопестицидів. 

Проблеми розвитку агрохімічної рецептури. Серія таких проблем, як повільний запуск нових молекул, проблема серйозної стійкості до пестицидів, більш жорстка регуляція та посилене занепокоєння безпекою харчових продуктів, призвели до того, що глобальні НДДКР та технології виробництва агрохімічних рецептур швидко розвиваються в напрямку «безпеки та ефективності».


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: