НОВИНИ

Стало відомо про створення органічного добрива із горохової полови

23.02.2021 15:38
semena-goroha-madonna-5213440_big

Нове добриво виробляється із лушпиння сочевиці і гороху, забезпечуючи скорочення кількості відходів, що утворюються в процесі очищення цих культур. Про це повідомляє landlord, пише agronews.ua.

У Канаді розробили технологію промислового виробництва органічного добрива з відходів сочевиці і гороху. Провівши серію успішних польових випробувань, канадська компанія Lucent Bio Sciences разом зі своїми партнерами Protein Industries Canada і AGT Foods оголосила, що розроблене нею органічне добриво Soileos дозволяє підвищити врожайність сільськогосподарських культур і сприяє збереженню родючості ґрунтів.

Нове добриво виробляється із лушпиння сочевиці і гороху, забезпечуючи скорочення кількості відходів, що утворюються в процесі їх очищення. Воно було протестоване на багатьох сільськогосподарських культурах у всіх районах Канади. Фактично мова йде про повторне використання відходів, що лишаються після очищення зібраного врожаю, і які повсюдно просто викидаються або, у кращому випадку, сплюються у твердопаливних котлах.

Додамо, що мова йде про органічне добриво, яка за багатьма параметрами не поступається високоефективним мінеральним формуляціям. А отже, сміливо може використовуватися як в органічному рослинництві, так і в традиційному.

У всякому разі можна констатувати, що тенденція до максимально використання відходів та супутніх продуктів агровиробництва набирає обертів у розвинених країнах світу. Це стосується як надлишків соломи на полях, так і «сміттєвих» решток, які накопичуються в процесі очищення зерна.

Нагадаємо, що стало відомо, як виростити здоровий врожай томатів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: