НОВИНИ

Стало відомо, на які нішеві ягоди в Україні є максимальний попит

07.02.2022 13:28
berries

Останнім часом в Україні популярними нішевими ягодами стали суниця, порічки, обліпиха, жимолость, бузина та інші. Фермерам слід замислитись над збільшенням їх насаджень. Про це повідомили в Українській плодоовочевій асоціації, пише agronews.ua.

«Якщо говорити про вже розкручені ніші, то це обліпиха, для якої є відносно масовий ринок. Серед інших ніш досить привабливою виглядає суниця альпійська, перспективними є жимолость та ожина, але поки що масового ринку для них немає. Чи буде він, коли він з’явиться, залежатиме від зусиль виробників, трейдерів, переробників, і не лише в Україні»», — розповів заступник директора з наукової роботи Інституту садівництва НААН Олександр Ярещенко.‎  

Економіст інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак погодився з такою думкою. Він зазначив, що в Україні, наприклад, продовжує зростати попит на саджанці жимолості. Популярністю користується й обліпиха. До того ж ЄС та Японія вже протягом кількох років активно імпортують з України заморожену бузину, що також є актуальною нішею.

Читайте також: Земельна реформа для органів місцевого самоврядування: озвучено підсумки року.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: