НОВИНИ

Стало відомо, кому категорично не можна їсти мед

07.04.2022 19:02
141088048_4920201_shutterstock_396837622

Мед – один з найбільш унікальних продуктів за своїми властивостями. Він використовується в кулінарії, косметології, медицині. Про це повідомляє ukr.media, пише agronews.ua.

Його особливість – довговічність. Дослідники були дуже здивовані, коли при розкопках гробниці Тутанхамона знайшли посудину з медом, смакові якості якого практично не змінилися. Мед вважається стерильним продуктом, тому корисні для здоров’я речовини можуть зберігатися тривалий час.

Цей доступний суперфуд, тим не менш, може заподіяти шкоду, якщо їсти його у великих кількостях. Крім того, обмежити вживання меду потрібно, якщо:

  • ви алергік: мед – сильний алерген;
  • ви страждаєте зайвою вагою: мед – калорійний продукт;
  • ви страждаєте від цукрового діабету: ложечка меду краще, ніж ложка цукру, але часто і у великих кількостях їсти його не можна.

А ще варто пам’ятати, що в меді дуже багато цукрів, які негативно впливають на зубну емаль. Після того, як ви поїли мед, прополощіть рот.

Читайте також: Унікальний вид полуниці знаходиться на межі зникнення.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: