НОВИНИ

Стало відомо, коли зростуть тарифи на світло

12.11.2023 12:12
40f65272755eb79d60cb86c111225220

Тариф на електроенергію для українців набагато нижчий, ніж реальні ринкові ціни, тож надалі населення може чекати на подорожчання. Коли це може статися, розповів міністр енергетики Герман Галущенко в інтерв’ю ТСН, пише agronews.ua.

Глава Міненерго запевнив, що наразі питання підвищення тарифу на електроенергію для населення не порушується. Як мінімум осінньо-зимовий період українці платитимуть 2,64 гривні за кВт/год.

Чиновник зазначив, що розвиток подій залежатиме від ситуації в енергосистемі. За його словами, літнє підвищення цін на світло не було ринковим, але допомогло мінімально забезпечити ремонт та підготовку до опалювального сезону.

У будь-якому випадку – це питання наступного року, після проходження опалювального сезону“, – коментує питання підвищення тарифу Герман Галущенко.

Варто зазначити, що за оцінками експертів, ринкова вартість електроенергії приблизно вдвічі вища за чинний тариф для побутових споживачів. Надалі не виключено, що Україна візьме курс на ринковий механізм, втім зростання цін має бути поетапним.Перегляди: 2788
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: