ВАЖЛИВО

Озвучено, коли в Україні розпочнеться посівна кампанія

13.03.2021 07:02
874_1871-min

Посівна кампанія в Україні може розпочатися вже в березні. Оптимальні умови для початку польових робіт прогнозуються на період з 18 по 25 березня. Масова посівна кампанія в Україні може розпочатися наприкінці березня, а оптимальні умови для початку польових робіт прогнозуються на період з 18 по 25 березня. Про це УНІАН повідомила начальник відділу агрометеорології Укргідрометцентру Тетяна Адаменко, пише agronews.ua.

“Цього року ідеальних умов не буде, але вони будуть близькі до середніх багаторічних значень. Після вихідних, 15-17 березня, очікуються дощі по всій території України. Циклон з помірними дощами може переміститися також і в південні області: в березні посухи на півдні не буде. Після опадів очікується потепління до 7-9 градусів залежно від області. Приблизно з 18 по 25 березня очікується сонячна, суха погода, складуться хороші умови для березневого посіву. Сильної спеки в березні не очікується”, – розповіла експерт.

На думку Адаменка, говорити про рекордний врожай поки рано, хоча передумови для нього вже є.

“Зараз ми можемо говорити лише про вже посіяні озимих зернових. А вони добре перезимували в більшості областей з мінімальними втратами”, – підкреслила вона.

Нагадаємо, озвучено оновлений прогноз погоди на березень.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: