НОВИНИ

Стало відомо, коли в Україні відбудеться референдум про продаж землі іноземцям

10.01.2021 09:02
fivm-21707

Міністр аграрної політики України Роман Лещенко заявив, що референдум з приводу продажу землі сільськогосподарського призначення іноземцям відбудеться в найближчі три роки. Про це заявив в інтерв’ю виданню Rzeczpospolita, пише agronews.ua.

“Зараз землі сільськогосподарського призначення зможуть купувати виключно фізичні особи, які є громадянами України. Питання можливості її придбання іноземцями, буде вирішене в ході референдуму, який відбудеться в найближчі 3 роки, а значить, іноземні інвестори та сьогодні можуть брати землю в довгострокову оренду”, – заявив Лещенко.

Нагадаємо, під час четвертої сесії дев’ятого скликання 17 грудня 2020 року, Верховною Радою було підтримано призначення Лещенка Романа Міністром аграрної політики та продовольства України.

Також Кабмін запустив процес відродження Міністерства аграрної політики та продовольства. В Святий вечір українські аграрії отримали справжній подарунок – вступила в дію Постанова Кабінету Міністрів України № 1344, якою скасовується ліквідація МінАПК. 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: