НОВИНИ

Стало відомо, коли українцям чекати підвищення цін на молочку

29.08.2021 08:32
19_20

До кінця 2021 року в Україні може подорожчати молочна продукція – ціни зростуть приблизно на 2%. Основні причини подорожчання – збільшення собівартості виробництва молочних товарів і продуктова інфляція. Про це повідомляє Delo.ua, пише agronews.ua.

Як пояснив аналітик Асоціації виробників молока Володимир Андрієць, продуктова інфляція – це постійна проблема, а сезонність може її лише посилювати.

Експерт додав, що існуючі програми державної підтримки фермерів та імпорт корів вже не можуть впоратися з масштабами скорочення їхньго поголів’я у фермерів.

“Попри те що в промисловому секторі за останні півроку відзначається поступове нарощування поголів’я корів, воно не перекриває темпи скорочення корів у домогосподарствах. Тому в найближчій перспективі стабілізації в цілому по галузі не очікується”, – зазначив Андрієць.

Одним з методів стабілізації цін на молочну продукцію в Україні є імпорт корів чи нетелів. У 2021-му він навіть посилився, але такі темпи не перекривають негативну динаміку.

Нагадаємо, що озвучено причини подорожчання соєвої та соняшникової олії.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: