НОВИНИ

Стало відомо, коли необхідно висаджувати розсаду помідорів

01.04.2022 18:03
b93b6055

Приблизно через 1,5 місяці від сходів на стеблах починають утворюватися квітки. Якщо насіння висівали в лютому, бутонізація почнеться в середині квітня. Якщо затягли із цим до середини березня — чекати на суцвіття варто на початку травня. Про це повідомляє Земляк, пише agronews.ua.

Це сигнал городнику, що розсада помідорів увійшла в підлітковий вік й за два тижні її слід випустити у світ — у відкритий грунт.

Якщо допустити цвітіння у горщику, то на городі рослина вже нормально не виросте і врожай вийде мінімальним.

Дружні та не дуже щільні сходи потребують проріджування. Щойно з’являться два перших справжні листки (зазвичай через тиждень-два), томати треба пікірувати — пересадити стебла в окремі стаканчики.

Зазначається, розсада помідорів повинна переноситися разом із грудкою землі максимально акуратно, бо будь-яке пошкодження коренів обернеться затримкою росту щонайменше на тиждень.

«Ще через два тижні зміцнілі рослини необхідно пересаджувати у більшу тару: півлітрові стакани чи зрізані пластикові літрові пляшки», — кажуть експерти.

Читайте також: Стало відомо, хто не сплачуватиме за землю під час війни.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: