НОВИНИ

Стало відомо, кого з українців позбавлять субсидій та пільг

12.09.2023 19:20
dreamstime_s_179008812-e1603881582218

В уряді анонсували ревізію виплат для частини українців. Буде проведено оцінку доцільності надання субсидій, пільг та інших виплат. Про це заявила міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, пише agronews.ua.

Ревізія виплат чекає на мешканців тимчасово окупованих територій. За словами Ірини Верещук, є платежі, які потрібно перевірити, чи доцільно їх продовжувати виплачувати. Йдеться про виплати певним категоріям лікарів, вчителів, працівників держпідприємств, ВПО.

Крім того, на тимчасово окупованих територіях мешканці продовжують отримувати субсидії та пільги, при тому, що комунальні послуги фактично не надаються.

Зазначається, що на даному етапі хочуть лише оцінити доцільність виплат та масового скасування не буде. Втім, в уряді не виключають, що деякі виплати все ж таки можуть призупинити.

Поки ми не говоримо про скасування виплат. Ми говоримо про ревізію та оцінку доцільності з точки зору поточної реальності. За результатами ревізії деякі виплати можуть бути припинені або призупинені“, – зазначила чиновниця.

Ревізія виплат. Фото: скрін t.me/vereshchuk_iryna


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: