НОВИНИ

Оприлюднено аналіз змін індексу цін на зернові у 2019 році

13.01.2020 14:04

Середнє значення Індексу цін на зернові ФАО за підсумками 2019 року лише незначно нижче його середньорічного значення за 2018 рік, повідомило ФАО.

Середнє значення Індексу цін на зернові ФАО в грудні склало майже 164,3 пункту, що на 2,2 пункту (1,4 відсотка) вище рівня листопада. Основною причиною такого зростання стало збільшення міжнародних цін на пшеницю внаслідок активізації імпортного попиту з боку Китаю і логістичних проблем у Франції, де тривають протести, а також через побоювання в зв’язку з погодними умовами в ряді основних регіонів-виробників цієї країни.

Що стосується ринків фуражного зерна, то котирування більшості культур в цілому збереглися на рівні попереднього місяця і лише ціни на кукурудзу дещо зросли на тлі даних про збирання врожаю і зниження торгової активності.

Значення Індексу цін на рис ФАО в грудні змінилося незначно: сезонне зниження котирувань на ароматні сорти перекрило зростання цін на рис індійських сортів, пов’язаний зі зниженням пропозиції. З огляду на в цілому сприятливе положення з пропозицією, середнє значення Індексу цін на зернові ФАО за підсумками 2019 року склало 164,4 пункту, що лише незначно нижче (на 0,9 пункту) його середньорічне значення за 2018 рік.

Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: