НОВИНИ

Стало відомо, як Уряд України підтримає малий бізнес під час карантину

30.11.2020 07:02
20190706211309-1213

Уряд України розглядає можливість відновити дію програм підтримки бізнесу, які працювали під час карантину навесні. Про це повідомляє agronews.ua.


Так, підприємці, які на період карантину обмежили свою роботу, отримають виплати на забезпечення дітей. Таке рішення ухвалив Уряд України. Програма діятиме з 1 листопада по 31 грудня 2020 року, а кошти отримають ті підприємці, які мають в родині дитину віком до 10 років.

Міністр соціальної політики Марина Лазебна розповіла, що схожі програма соціального захисту уже працювала з травня по серпень цього року. Тоді виплати отримали 87 тисяч підприємців для понад 115 тисяч дітей.

Тим підприємцям, які вже отримували допомогу влітку, заявки будуть подовжені автоматично. Нові підприємці, які хочуть скористатися такою програмою підтримки, зможуть звернутися за її призначенням із заявою і необхідними документами до 15 грудня 2020 року.

Раніше, Президент України Володимир Зеленський пообіцяв у своєму блозі одноразову матеріальну підтримку ФОПам у розмірі 8 тис. гривень. Він заявив, що до Ради найближчим часом подадуть законопроєкти щодо заходів для підтримки громадян та бізнесу у зв’язку з карантинними обмеженнями, повідомляє Економічна Правда.

Також, за словами Президента, суб’єкти господарювання одержать одноразову матеріальну допомогу для збереження робочих місць. Сума буде пропорційна часу “застою”. Влада планує відновити дію програм підтримки бізнесу, які працювали під час карантину навесні.

Нагадаємо, названо ефекти, які отримають громади від прийняття законопроєкту про земельну децентралізацію.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: