НОВИНИ

Стало відомо, як правильно підготувати звіт за земельним банком

21.07.2020 16:45
cad_2

Soft.Farm враховує особливості ведення кадастрового обліку, тому діджиталізація даних щодо полів із кожним днем ​​стає простіше. Завдяки можливостям функції формування звіту за земельними ділянками не потрібно переглядати гори паперової документації, щоб зібрати відомості докупи. Уся необхідна інформація формується в електронний документ. Зручний формат візуалізації об’єднує кадастрові дані за кожним конкретним полем у вигляді звіту. Про це повідомила прес-служба Soft.Farm, пише agronews.ua.

Щоб провести якісний аудит земельного банку, достатньо зробити три прості кроки.

Перший крок — це внесення контурів полів. Їх можна завантажити у вигляді KML-файлів або обвести вручну. Розташування полів миттєво відобразиться на мапі, а якщо увімкнути шар із кадастровими ділянками, то відразу буде видно «шахматку» земельних паїв у межах кожного поля.

Другим кроком є ​​внесення кадастрових номерів. У програму можна завантажити готові excel-файли з кадастровими номерами, які є в підприємства, або замовити автоматичне завантаження ділянок у межах Ваших полів за допомогою функції «Кадастровий номер».

Третім кроком буде заповнення документальної інформації по паях і векторизація контурів. Це теж можна зробити самостійно або скористатися функціями «Реєстр прав» і «Контури паїв» для автоматичного завантаження даних.

Усі кадастрові відомості внесені, а це значить, що можна сформувати якісний звіт.

Звіт за земельним банком

Перший аркуш звіту відображає всю інформацію про поле, а саме: його мапу з відомостями про площу, дані про посіви із зазначенням дат посіву та збору, а також продукцію культури, заплановану врожайність і валовий збір.

На другому аркуші видно звіт про розташування кадастрових ділянок. Важливо, щоб паї були прив’язані до поля. У цьому випадку на карті відобразиться «шахматка» їхнього розміщення й можна буде легко проаналізувати співпадіння меж паїв з електронними мапами полів Вашого агропідприємства.

Нагадаємо, Soft.Farm пропонує аграріям функцію планування посівів з урахуванням сівозміни.

Далі бачимо зведені кадастрові дані за полем та інформацію у вигляді таблиці, у якій вказані кадастрові номери ділянок, їхня площа, орендар і орендодавець, дати початку та закінчення дії договору оренди і його тип.

Поруч із кадастровими номерами позначена колірна ідентифікація терміну дії договору оренди, яка допомагає швидко визначити ділянки, за якими потрібно подовжити або переоформити документи. Відомості в таблиці розбиті за орендарями, тому можна легко виявити паї конкурентів для планування та здійснення обміну.

Буде видно ділянки, за якими ще раз потрібно перевірити договори, а саме чи все гаразд із документами, чи не будуть претендувати на Ваші землі сусіди, чи перебуває договір в оренді або за ним уже здійснено обмін.

Звіт за земельним банком

Оперативне отримання кадастрового звіту дозволяє виявляти проблемні зони і вчасно реагувати на закінчення термінів дії договорів оренди, а також не втрачати найважливішу інформацію за полем і використовувати потенціал кожної ділянки на 100 %.

Читайте також: кадастрову мапу для управління земельним банком тепер можна використовувати і на iPhone.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: