НОВИНИ

Стало відомо, хто має право на знижку 50% при оплаті комунальних послуг

07.02.2023 12:15
81main63da39e262ef1_63da85a780a41

В Україні діє закон “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”. Згідно зі статтею 15, рідні загиблого захисника можуть розраховувати на відшкодування 50% оплати комунальних послуг. Про це повідомила пресслужба ПФУ, пише agronews.ua.

Пільга надається без урахування середньомісячного доходу на такі послуги:

  • з управління багатоквартирним будинком;
  • з постачання та розподілу природного газу, електричної і теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами;
  • на оплату абонентського обслуговування для споживачів за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг або за індивідуальними договорами з обслуговуванням внутрішньо-будинкових систем про надання комунальних послуг, а також витрат на управління багатоквартирним будинком, в якому створено об’єднання співвласників, житлово-будівельний (житловий) кооператив, та витрат на комунальні послуги в такому будинку;
  • на придбання твердого палива і скрапленого газу.

При розрахунках плати за опалення та користування житлом площа, на яку надається знижка, становить 21 кв. м на кожну особу, яка постійно проживає у житловому приміщенні (будинку) і має право на знижку плати, та додатково 10,5 кв. м на сім’ю.

Якщо ж дружина є непрацездатною і проживає у сім’ї, яка складається лише з непрацездатних осіб, 50-відсоткова знижка за користування газом для опалювання житла надається на подвійний розмір нормативної опалювальної площі (42 кв. м на кожну особу, яка має право на знижку оплати, та 21 кв. м на сім’ю).

У ПФУ зазначили, що пільги щодо плати за житло, комунальні послуги та паливо надаються незалежно від виду житла чи форми власності на нього.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: