НОВИНИ

Кабмін затвердив план заходів з реформування НААН

04.08.2021 16:03
0024126-333

Кабінет Міністрів затвердив план заходів з реформування Національної академії аграрних наук, Національної академії правових наук та Національної академії педагогічних наук на 2021 та 2022 роки. Проце повідомляє УКРІНФОРМ, пише agronews.ua.

“Зазначеними планами заходів передбачають здійснення у 2021-2022 роках: аудиту актуального стану земельних ділянок, майнових комплексів та матеріально-технічної бази; аудиту фінансового стану та ефективності використання коштів державного бюджету; аудиту організаційної структури наукових установ та їх реорганізація; аудиту стану та напрямів підвищення ефективності і розвитку наукової діяльності; заходів з розвитку міжнародної наукової і науково-технічної діяльності”, – йдеться у пояснювальній записці до документа.

Як зазначається, інформацію про стан виконання плану заходів академії будуть подавати МОН щороку 15 квітня, 15 серпня та 15 грудня. Відповідно міністерство до 20 квітня, 20 серпня та 20 грудня інформуватиме Кабмін про стан виконання планів з реформування.

План заходів з реформування Національної академії аграрних наук, Національної академії правових наук та Національної академії педагогічних наук було розроблено Міністерством освіти та науки на виконання 617-го кроку Плану пріоритетних дій уряду на 2021 рік.

Нагадаємо, що в Україні видано перший кредит під купівлю сільгоспземель.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: