НОВИНИ

Стало відомо дату проведення земельного референдуму в Україні

23.11.2019 16:01
im578x383-leschenko_agroportal-19990

Земельний референдум щодо можливості продажу сільгоспземель іноземцям можуть провести у 2020 році. Про це повідомив уповноважений президента з питань землі Роман Лещенко. Пише agropolit.com

«Думаю, що з пакетом народовладдя, якщо ми приймемо його до кінця цього року, очевидно, що в 2020 році цей референдум можна буде провести. Технологічно для всеукраїнського референдуму все, що нам потрібно, це винести питання, яке має затвердити Верховна Рада», — зазначив Роман Лещенко.

Також він спростував фейки про референдум щодо іноземців у 2024 році.

«Люди керуються першим читанням законопроекту та його перехідними положеннями. Але це питання не буде відкладатися. Тому що законопроект голови комітету Верховної Ради з питань аграрної політики і земельних відносин Миколи Сольського №2178-10 – це модифікований варіант урядового законопроекту. Той законопроект Кабміну передбачав, що іноземці, які вже працюють в Україні, матимуть можливість купити землю. А тепер вони матимуть право й надалі орендувати ту землю, на якій працюють, але ми їм не даємо право її купити», — додав Роман Лещенко.

Уповноважений президента з питань землі запевнив, що у будь-якому разі іноземців на первинному етапі не буде, й усе одно законом буде передбачено всеукраїнський референдум. 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: