НОВИНИ

Стало відомо, чи зніме Польща заборону на ввезення українського зерна

01.08.2023 10:10
zaboronu-eksportu-cherez-zahidni-kordoni

Міністр сільського господарства і розвитку села Роберт Телус запевнив Сейм, що українське зерно не потрапить до Польщі після 15 вересня. Відповідаючи на запитання депутатів, Роберт Телус закликав фермерів зберігати спокій, пише «Польське радіо», пише agronews.ua.

«Шановні фермери, не слухайте тих, хто хоче ще більше знищити польське сільське господарство. Прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький, віцепрем’єр Ярослав Качинський чітко дали зрозуміти: після 15 вересня українське зерно не потрапить до Польщі. Ми захистимо польське сільське господарство. Те, що роблять депутати, — це обман. Вони хочуть вас обдурити, вони хочуть ще більше знищити польське сільське господарство. Ми цього не допустимо», — сказав він.

Водночас Польща отримала згоду Європейської комісії на запровадження подальших форм підтримки фермерів, що фінансуються з державного бюджету. Згода стосується субсидій на насіння, добрива у 2023 році, пшеницю та гречку, а також програму підтримки свинарів. Загальний бюджет допомоги складає понад 7,4 млрд злотих ( близько $1,85 млрд).Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: