НОВИНИ

Стало відомо, чи є дефіцит потужностей для зберігання зерна в Україні

03.08.2023 16:16
grain-sklaad-623x370

Наразі українські аграрії не відчувають дефіциту потужностей для зберігання зернових культур. Про це заявив голова Комітету з питань аграрної та земельної політики Верховної Ради України Олександр Гайду, повідомила пресслужба Апарату ВРУ, пише agronews.ua.

«Зараз нестачі місць для зберігання зерна ми не відчуваємо. Торік від наших партнерів українські аграрії безплатно отримали рукави для зберігання 15 млн тонн зерна, а також обладнання для завантаження та вивантаження цих зернових культур. Цього обладнання було достатньо, аби ми могли зберегти минулорічний урожай. Тому з урахуванням того, як ідуть жнива, ми бачимо, що нестачі місць для зберігання не буде», – зауважив депутат.

При цьому він додав, що якщо проблема з нестачею місць для зберігання зерна все ж таки виникне, то в Україні ще залишилися невикористані рукави для зберігання зернових з минулого року.

«І в разі чого можна буде провести перерозподіл та забезпечити аграріїв необхідним обладнанням», – підкреслив О. Гайду.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: