НОВИНИ

Стало відомо, чи вистачить Україні кондиційної продовольчої картоплі до нового сезону

14.09.2023 17:10
kontinental-57

Оскільки значна частина населення скаржиться на вкрай низьку якість, буде проблематично забезпечити необхідні обсяги кондиційної продовольчої картоплі до нового маркетингового сезону. Про це AgroPortal.ua розповів директор СОК «Волинська картопля» Анатолій Аршулік, пише agronews.ua.

За його прогнозами, у вересні, коли приватний сектор, особисті селянські господарства почнуть копати картоплю, вони можуть демпінгувати ціни, оскільки їм немає де зберігати картоплю, тож її потрібно продати, щоб виручити хоч якісь кошти. 

«З реалізацією якісної продукції не буде жодних проблем. Досвід минулих років показує, що ті члени кооперативу, які дотримувалися визначеної технології, мали хорошу якість і врожай та гарну ціну. Навіть минулого року ціна на картоплю з нашого кооперативу була значно вище, ніж по приватному сектору», — пояснив Анатолій Аршулік. 

Він відзначив, що наприкінці сезону можливий дефіцит якісної картоплі, а хто з виробників має можливості для зберігання врожаю, зможе отримати вищу ціну. Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: