НОВИНИ

Стало відомо, чи проведе Рада наступного тижня позачергові засідання

26.03.2021 13:04
117008

Наступного вівторка Верховна Рада може провести два позачергові пленарні засідання, повідомив Голова українського Парламенту Дмитро Разумков. Про це повідомляє пресслужба апарату Верховної Ради України, пише agronews.ua.

«Станом на сьогодні офіційних звернень ні від Президента України, ні від народних депутатів не надходило. Але попередньо ми можемо говорити про те, що позачергове засідання Верховної Ради, швидше за все, відбудеться у вівторок о першій годині дня. Можливо, їх навіть буде два. Одне з них може бути ініційоване Президентом з низки питань, зокрема, економічних та щодо боротьби з коронавірусом», – сказав Голова Парламенту.

Дмитро Разумков також повідомив, що Апарат Верховної Ради видав підписні листи народним депутатам для ініціювання позачергового засідання. «Швидше за все, воно також відбудеться у вівторок», – додав він.

Голова Парламенту зазначив, що на цьому засіданні планують заслухати інформацію від представників силових відомств щодо подій, які трапилися під час акції протесту біля Офісу Президента України 20 березня 2021 року, а також розглянути проект постанови щодо оцінки тих подій (№5295).

За його словами, народні депутати, що ініціювали позачергове засідання, пропонують на ньому також розглянути питання щодо складання повноважень тих народних депутатів, які обійняли посади в інших органах влади. Крім того, пропонується розглянути питання щодо призначення виборів міського голови Харкова та довиборів у місцеві органи влади на Львівщині.

«В цілому, я думаю, у вівторок Верховна Рада може розглянути до 17-18 питань», – зазначив Голова Парламенту.

Нагадаємо, що опубліковано закон про ветеринарну медицину.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: