НОВИНИ

Стало відомо чи конкуруватиме імпортна свинина з українською

28.06.2023 11:11
myaso-svinina-1024x576

Ціни на ринку живця у другій половині червня відновилися після нетривалого просідання. Про це говориться у повідомленні асоціації «Свинарі України», пише agronews.ua.

Зазначається, що у другій половині червня регіональна розбіжність цін закупівлі свиней забійних кондицій «повернулася»: так, на сході ціни варіювали в межах 83-85 грн/кг, у центрі більшість товарних партій реалізували по 83-84 грн/кг, тоді як в західних областях котирування переважно залишилися в ціновому коридорі минулого тижня. Середньозважена позначка зупинилася на рівні 81,9 грн/кг, що на 2,2% вище, ніж тижнем раніше.

«М’ясопереробники не спостерігають надлишків кондиційної свинини, а подекуди відзначають, що потреба вища за пропозицію. Стриманість цін на заході переважно пояснюють впливом на ринок інформації про пожвавлення імпортної активності, проте більшість операторів підтверджують, що реальної конкуренції вітчизняній свинині імпортована наразі не складає», — підсумували в асоціації.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: