НОВИНИ

Стало відомо, чи будуть перебої у постачанні нафтопродуктів в Україну

27.01.2023 17:21
perebojiv-u-postachanni-naftoproduktiv-v-ukrajinu-ne-bude-vlasnik-upg

5 лютого почне діяти другий етап нафтового ембарго, що передбачає цілковиту відмову ЄС від імпорту російських нафтопродуктів. Компанії, котрі працюють на українському паливному ринку, активно шукають рішення, які нададуть можливість запобігти дефіциту пального. Саме таким рішенням для групи компаній UPG стало, зокрема, придбання терміналу для зберігання і перевалки нафтопродуктів у Польщі. Про це в інтерв’ю виданню Forbes розповів засновник та власник групи компаній UPG Володимир Петренко, пише agronews.ua.

Жодних збоїв у постачанні нафтопродуктів у нас не буде. Відтепер нас на 100% забезпечують нафтопродуктами європейські нафтопереробні заводи, серед яких: Royal Dutch Shell, TotalEnergies SE, Neste Oyj, Glencore Energy.

Він також розповів, що на сьогодні у власності UPG — найбільший парк бензовозів в Україні: «Зараз у нас їх близько 400, а через місяць буде вже 450». Це дає можливість компанії не залежати від будь-яких факторів, що можуть вплинути на постачання світлих нафтопродуктів.

Для українських автолюбителів такі рішення компанії мають лише позитивні переваги. Адже цифри на стелах автозаправних комплексів UPG залишаються одними з найнижчих у країні.

«Зараз у нас на стелах представлений повністю весь асортимент нафтопродуктів, і споживач бачить, що там немає додаткової вартості за послуги термінала, за логістику, а вона дуже велика. Для споживача економія на кожній тонні пального колосальна. Ми могли б опустити ціни ще нижче, але наші конкуренти організовують проти нас замовні кампанії, мета яких — примусити нас підвищити ціни. Але ми цього робити не будемо», — наголосив Володимир Петренко.

Сьогодні на АЗК мережі можна придбати А-95, газ та дизель, а також брендовий бензин upg100 та upg95. Усе пальне, яке реалізовується у мережі, відповідає стандарту Євро-5 та є високоякісним продуктом.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: