НОВИНИ

Стало відомо, чи буде український сир доступним для вітчизняного споживача

13.09.2023 10:15
db2d63c-cheese1

Сировари продовжують підготовку до активної осінньої торгівлі. Більшість із них розраховує на суттєве збільшення продажів вже починаючи з першої декади вересня. Про це пише ІНФАГРО, передає agronews.ua.

Навіть заплановане на початок осені збільшення цін зразу на 5% не викликає у сироварів сумнівів у тому, що продажі зростуть.

Але не факт, що сподівання щодо зростання споживчого попиту можуть здійснитися. Не виключено, що і восени левову частку сиру доведеться продавати через акції.

Справа в тому, що в Європі сир особливо не подорожчав, і після підняття цін вітчизняними виробниками мережі можуть прийняти рішення про більш значні закупки європейського сиру. Нормальний брендовий сир в Польщі чи Голландії обійдеться імпортеру на 20% дешевше, ніж сир типу Тільзіт (колись «російський», тепер «український» або «традиційний»), який їм пропонують вітчизняні виробники. І вибір мереж може виявитися не на користь вітчизняного виробника.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: